Operator produkcji - Chmielów, podkarpackie

Data dodania: 2023-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Pracodawca: SGP-SORTING GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1254

Miejsce pracy: Strefowa 17, 39-442 Chmielów, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Operacja nad maszyną produkującą szkła do samochodów
praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6 (system czterobrygadowy)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • praca w zespole

NIP: 9492069403
REGON: 24083341200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
Adres: LEGIONÓW 92, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sofiia Petriv
Nr telefonu: 577 883 677
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon