Elektromonter - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2023-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Numer oferty: StPr/23/0564

Miejsce pracy: Filaretów 1/A, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługiwanie i nadzorowanie pracy urządzeń rozdzielni 20/6/0,4 kV i pompowni
- raportowanie parametrów pracy pompowni bezpośrednio do dyspozytora spółki oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy pomp dla przełożonych
- dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci
- zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci
- usuwanie na bieżąco usterek, zaistniałych uszkodzeń i awarii
- zabezpieczanie oraz utrzymanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji
- operatywna współpraca z dyspozytorem spółki i dostawcami energii elektrycznej
- wykonywanie bieżących prac serwisowych z zakresu elektromechaniki

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Ndz 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 (system pracy równoważny wg ustalonego grafiku z pracodawcą)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Oferujemy:
ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę
dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, wczasy pod gruszą, inne)
imprezy integracyjne
możliwości rozwoju zawodowego
pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
i wiele innych
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe kierunkowe i min. 2 lata doświadczenia na danym lub podobnym stanowisku LUB wykształcenie: min. średnie techniczne i min. 1 rok doświadczenia na danym lub podobnym stanowisku. Uprawnienia: elektryczne G-1/E do 1 kV, znajomość czytania schematów elektrycznych. Mile widziane: uprawnienia elektryczne G-1/E powyżej 1 kV, znajomość układów automatyki, uprawnienia G-2/E pompy powyżej 50 kW, znajomość układów sterowania. Umiejętności: praca w zespole, samodzielne podejmowanie decyzji, dokładność i sumienność, dyspozycyjność związana z pracą w ruchu ciągłym zmianowym. Mile widziane: Znajomość arkuszy Excel celem tworzenia raportów.

NIP: 6340128788
REGON: 27150669500000
Adres: WOJEWÓDZKA 19, 40-026 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jagoda Miłek
Nr telefonu: 32 6038659
E-mail: rekrutacja@gpw.katowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt, 7.00 -15.00