Inspektor do spraw księgowości budżetowej - Halinów, mazowieckie

Data dodania: 2023-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Urząd Miejski w Halinowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/23/783

Miejsce pracy: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków:
1) Ewidencja wpływających wniosków do budżetu, ich weryfikacja oraz przygotowanie na ich podstawie projektu uchwały budżetowej wraz z załącznikami oraz projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej we współpracy ze Skarbnikiem.
2) Opracowywanie projektów uchwał Rady Miejskiej w Halinowie i zarządzeń Burmistrza dotyczących budżetu, zmian w budżecie, zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz uchwał i zarządzeń około budżetowych.
3) Księgowanie planu budżetu i jego zmian w podziale na poszczególne jednostki organizacyjne, zadania inwestycyjne, żródła finansowania w odpowiednich rejestrach, przy użyciu programu komputerowego "BUDŻET" U.I.INFO-SYSTEM.
4) Prowadzenie ewidencji księgowej wyodrębnionych rejestrów księgowych (m.in. projekty unijne, sumy depozytowe) przy użyciu programu komputerowego "BUDŻET" U.I. INFO-SYSTEM, zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz polityką rachunkowości i zakładowym planem kont.
5) Sporządzanie sprawozdań budżetowych w ramach prowadzonych ewidencji oraz współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostki.
6) Planowanie i rozliczenie finansowe wydatków realizowanych ze środków funduszu sołeckiego.
7) Rozliczanie dotacji przekazywanych przez Gminę na zadania zlecone do realizacji podmiotom należącym do sektora finansów publicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach:
poniedziałek 8-17, wt-czw 8-16, pt 8-15
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia:
  • obsługa komputera Office, Excel

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe odpowiedniej specjalności lub kierunkuumożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku oraz 4 letnie doświadczenie w zawodzie.

NIP: 9521471770
REGON: 000541664
Adres: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Uksa
Nr telefonu: 22 783 60 20 w.124
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon