Główna księgowa - Lębork, pomorskie

Data dodania: 2023-09-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno- Kosmetycznej "PROFARM" sp.z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0913

Miejsce pracy: Słupska 18, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -nadzorowanie, koordynowanie i planowanie operacji gospodarczych oraz transakcji o charakterze finansowym,
-pilnowanie terminowości przeprowadzania operacji i transakcji,
-kontrolowanie,czy dokumentacja i procedury księgowe są zgodne z przepisami podatkowymi oraz regulacjami zawartymi w ustawie o rachunkowości,
-opracowywanie potrzebnych sprawozdań finansowych i raportów w zgodzie z obowiązującymi regulacjami i standardami,
-dbałość o prawidlowy obieg dokumentów księgowych,
-przygotowanie analiz finansowych, na których podstawie można podejmować decyzje inwestycyjne,
-wycenianie składników pasywów i aktywów,
-sporządzanie deklaracji podatkowych,
-współtworzenie polityki finansowej jednostki,
-dokonywanie przelewów firmowych,
-kontrolowanie funkcjonowania działu księgowego, w tym nadzorowanie pracy innych księgowych, przydzielanie im zadań, motywowanie itp,
-podejmowanie współpracy z zewnętrznymi podmiotami, m.in. z bankami, Urzędem Skarbowym, Głównym Urzędem Statystycznym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: samodzielność, umiejętności analityczne, udokumentowana wiedza i doświadczenie w pełnieniu zadań o charakterze finansowym.

NIP: 8410003568
REGON: 770504939
Adres: Słupska 18, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Wolska
Nr telefonu: 502-513-487
E-mail: handel@profarm.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na e-mail:handel@profarm.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail