Sprzedawca - Sopot, pomorskie

Data dodania: 2023-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: "MINI MARKET" Monika Laudańska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1452

Miejsce pracy: Jana Jerzego Haffnera 44, 81-707 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedawca-kasjer, sprzedaż aktywna, przyjęcie towaru, rozładunek dostawy, ekspozycja artykułów spożywczych na półkach, pilnowanie terminów przydatności do spożycia, kontrola jakości asortymentu. utrzymanie porządku.
Odpowiedzialność za jakość produktów świeżych, odpowiedzialność kasowa, odpowiedzialność za powierzony stan magazynowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto, (3200 zł netto)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość. Po okresie próbnym możliwość stałej współpracy. Praca na terenie Sopotu w pełnym wymiarze czasu w systemie 3-zmianowym.

NIP: 5841670374
REGON: 221159703
Adres: Jana Jerzego Haffnera 44, 81-707 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 502-364-441
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon