Samodzielny księgowy/księgowa - Stary Laskowiec, podlaskie

Data dodania: 2023-09-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Pracodawca: DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/23/0367

Miejsce pracy: 18-300 Stary Laskowiec 4, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: samodzielne prowadzenie ogółu zagadnień księgowych związanych z obrotem zapasami w firmie produkcyjnej, prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji, kalkulacja jednostkowego kosztu wytworzenia półproduktów, kalkulacja odchyleń od cen ewidencyjnych półproduktów, ścisła współpraca z działami odpowiedzialnymi za gospodarkę magazynową, monitorowanie poziomu kosztów materiałowych na wydziałach produkcyjnych, przygotowywanie i wysyłka plików JPK VAT, dekretacja i weryfikowanie dokumentów księgowych, tworzenie rezerw i rozliczeń międzyokresowych, analiza i uzgadnianie sald kont księgi głównej, czynny udział w procesie zamykania okresów sprawozdawczych na potrzeby Grupy, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby audytu, wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu, inne zadania zlecone przez przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyksztalcenie wyższe ekonomiczne lub średnie poparte odbytymi kursami zawodowymi w obszarze księgowości, min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego, znajomość ustawy o księgowości oraz ustaw podatkowych (CIT, VAT), praktyczna znajomość zagadnień z obszaru księgowości materiałowej w firmie produkcyjnej- mile widziana, zdolności analityczne, dobra znajomość Excel, znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikacyjnym- mile widziana, umiejętność organizacji czasu, samodzielnie rozwiązywanie problemów, działanie pod presją czasu;

NIP: 5252523303
REGON: 145908247
Adres: 18-300 Stary Laskowiec 4, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 795527627
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon