Magazynier - operataor wózka wiadłowego - Buszewo, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: "FAIR PACKAGING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0659

Miejsce pracy: 62-045 Buszewo 10, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku magazyniera obejmuje jedną z następujących prac:
- przyjmowanie i ewidencjonowanie surowców
oraz produktów gotowych na magazyn oraz bieżące
wypełnianie dokumentacji magazynowej w programie
magazynowym.

OPIS STANOWISKA:
- przygotowanienie i kompletowanie wysyłek zgodnie
z wytycznymi i standardami firmy,
- prowadzenie dokumentacji stanowiskowej,
- rozkładanie towaru i zabezpieczanie go przed
uszkodzeniem (pakowanie, paletowanie),
- współpraca z pozostałymi działami,
- utrzymanie porządku,
- przestrzeganie przepisów BHP oraz wytycznych systemu
jakości 5S oraz ISO (praca stojąca, praca lekka),
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • dokładność
  • skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - umowy naokres próbny (3 miesiące), czas określony (12 miesięcy) po zakończonej umowie na czas określony umowa na czas
nieokreślony,
- system pracy III zmianowy w godzinach 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz 22:00 do 6:00,
- praca w dni wolne oraz porze nocnej,
- wymagane uprawnienia na wózek widłowy UDT (w przypadku braku uprawnień występuje możliwość zdobycia uprawnień podczas
okresu zatrudnienia - szkolenie UDT na terenie firmy),
- wysokość wynagrodzenia brutto 3.700,00zł (po okresie próbnym dodatek),

NIP: 7872103795
REGON: 30191118300000
Adres: 62-045 Buszewo 10, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Genge
Nr telefonu: 512 730 919
E-mail: mgenge@fairpackaging.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
- skierowanie,
- CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail