Technik serwisu - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2023-09-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: KOREE Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/23/0608

Miejsce pracy: Kręta 34A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wizyty u klienta w celu wykonywania diagnozy/naprawy urządzenia; wysyłanie wycen napraw do koordynatora serwisu; wykonywanie prac montażowych, przeglądowych; ustalanie wspólnie z przełożonym lub koordynatorem serwisu zakresu prac; udzielanie wsparcia technicznego dla partnerów firmy; wypisywanie protokołu z wizyty; zapewnianie i kontrolowanie standardów jakościowych; dbanie o dobry wizerunek firmy; dbanie o powierzone mienie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: [System wynagradzania] miesięczny
Zawód: monter urządzeń chłodniczych i gastronomicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : wymagany poziom wykształcenia - minimum średnie, mile widziany profil techniczny. Mile widziane jest posiadanie uprawnień SEP do 1kV oraz wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego (A2-B2) jest mile widziana u kandydata. Praca na umowę zlecenie - na okres 3 miesięcy, następnie możliwość przedłużenia na umowę o pracę; praca poniedziałek-czwartek (09:00-17:15) i piątek (09:00-16:00).

Wymagane umiejętności:
- odpowiedzialność, solidność, samodzielność,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność dobrej komunikacji z resztą zespołu,
- motywacja do podnoszenia własnych kwalifikacji,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
- dobra organizacja czasu pracy.

Pracodawca oferuje:
- całkowite wdrożenie z pełnym szkoleniem umożliwiającym rozpoczęcie pracy nawet dla ludzi bez dotychczasowego doświadczenia,
- odpowiedzialną pracę z firmami i klientami na leżącymi do ścisłej czołówki w branży gastronomii,
- szkolenia krajowe i zagraniczne,
- ciągłe wsparcie techniczne,
- dużą samodzielność w działaniu,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
- możliwość korzystania z pakietu sportowego,
- stabilną pracę w miłej atmosferze.

NIP: 5272420753
REGON: 015601541
Adres: Kręta 34A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Jasiński
Nr telefonu: 728 319 373
E-mail: TJASINSKI@KOREE.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail