Pracownik produkcji - Łuków, lubelskie

Data dodania: 2023-09-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0578

Miejsce pracy: Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca na magazynie w chłodni w temperaturze od +10 stopni do - 18 stopni. Pokrywanie owoców czekoladą, weryfikacja jakości produktu (czy produkty zapakowane są odpowiedniej jakości, czy należy je wymienić), zachowanie porządku na stanowisku pracy, składanie zapakowanego towaru na palety (do 18 kg)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Data zakończenia: 01.10.2026
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Nr KRAZ: 30184
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Woźniak
Nr telefonu: 25 798 5037 w. 102
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.