Pomocnik stolarza - Ustrzyki Dolne, podkarpackie

Data dodania: 2023-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych
Pracodawca: BEATA CHRZĄSZCZ CARLA PAWILON HANDLOWY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0354

Miejsce pracy: 29 Listopada 28, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc przy oklejaniu mebli, cięciu, skręcaniu i składaniu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Stolarz*

NIP: 6890000119
REGON: 370058719
Adres: 29 Listopada 28, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Chrząszcz
Nr telefonu: 501028280
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon