Technik - Świętoszów, dolnośląskie

Data dodania: 2023-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Pracodawca: 4 Regionalna Baza Logistyczna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0980

Miejsce pracy: Sztabowa 1, 59-726 Świętoszów, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Właściwe i terminowe przygotowywanie projektów dokumentów przedstawianych do akceptacji przełożonemu,
2) stosowanie w praktyce obowiązujących postanowień, regulaminów przepisów, zarządzeń i rozkazów,
3) przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz zabezpieczanie informacji niejawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
4) prowadzenie statystyk,
5) eksploatacja systemu niejawnej sieci wymiany danych MILNET-Z,
6) obsługa systemu informacyjnego SI-ARCUS - elektronicznego obiegu dokumentów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 807,4 PLN
Opis wynagrodzenia: (zawiera wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + premia kwotowa) + dodatek za wysługę lat.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość obsługi komputera, umiejętność obsługi pakietu MS Office, pisemna interpretacja obowiązujących przepisów, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją limitu czasowego, umiejętność współpracy w zespole, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

NIP: 8960004952
Adres: Sztabowa 1, 59-726 Świętoszów, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Zalewski
Nr telefonu: 261685614, 261686255
E-mail: 4rblog.wwl@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Forma kontaktu z pracodawcą: 1) zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przesyłać na adres: 4rblog.wwl@ron.mil.pl, 2) Kontakt telefoniczny od poniedziałku do czwartku w godz. 07:00-15:00, piątek w godz. 07:00-13:00, 3) Kontakt osobisty od poniedziałku do czwartku w godz. 07:00-15:00, piątek w godz. 07:00-13:00.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail