Starszy specjalista w sekcja urządzeń pozablokowych (el. łaziska) - Łaziska Górne, śląskie

Data dodania: 2023-09-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: TAURON WYTWARZANIE SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/23/0555

Miejsce pracy: Wyzwolenia 30 (Elektrownia Łaziska) 30, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: planowanie monitorowanie i koordynowanie zadań serwisowych, remontowych oraz modernizacyjnych realizowanych w zakresie: urządzeń nawęglania, gospodarki wodnej, gospodarki olejowej, wag przenośnikowych, kolejowych i samochodowych, urządzeń przetokowych, wentylacji i klimatyzacji, urządzeń transportu bliskiego, urządzeń dźwignicowych, instalacji wodnych wewnątrz budynków, zewnętrznych sieci wodnych, zewnętrznej sieci sprężonego powietrza oraz transportu ciężkiego
opracowywanie szczegółowych zakresów prac na powierzonym majątku (analiza potrzeb, plany, harmonogramy, likwidacja składników, zakup materiałów i części zamiennych)
udział w postępowaniach wyboru wykonawców robót i usług oraz w odbiorze dostaw - kontrola jakości dostaw
weryfikacja zgłoszonych usterek
monitoring rzeczowo-finansowy

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony (zazwyczaj 6 m-cy)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-170 Łaziska Górne ul. Wyzwolenia 30 (odrział El. Łaziska
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Pt 6.00-16.00 (8 godzin pracy w tym przedziale)- do ustalenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Oferujemy:
interesującą, pełną wyzwań pracę
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjny pakiet benefitów m.in.:
- program wdrożeniowy
- system premiowy
- szkolenia wewnętrzne
- dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych
- dofinansowanie nauki języków obcych
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- Karta MultiSport
- dostęp do platformy e-learningowej
- dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
- Pracowniczy Program Emerytalny
- dofinansowanie wypoczynku (wczasy pod gruszą)
- dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista kontroli jakości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • Znajomość programu Ms Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętności: przygotowywania dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia przetargów oraz rozliczania pracy nadzorowanych wykonawców. Wiedza w zakresie układów technologicznych bloków energetycznych oraz urządzeń pomocniczych i pozablokowych. Wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanicznym lub energetycznym.
Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w działach technicznych branży energetycznej. Znajomość budowy i przepisów eksploatacji: urządzeń i instalacji nawęglania, gospodarki wodnej, gospodarki olejowej, wag przenośnikowych, kolejowych i samochodowych, urządzeń przetokowych, wentylacji i klimatyzacji, urządzeń transportu bliskieg. Znajomość programu Ms Office

NIP: 6321792812
REGON: 276854946
Krótki opis działalności gospodarczej: Wytwarzanie energii elektrycznej
Adres: Promienna 51, 43-603 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Roksana Majewska
E-mail: tw.ce-rekrutacja@tauron-wytwarzanie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail