Podinspektor lub inspektor - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2023-09-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Urząd Miasta Ustka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/2264

Miejsce pracy: Kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań wydziału w zakrsie oświaty, kultury, sportu oraz spraw społecznych.
Pierwsza umowa na 6 m-cy z możliwością przedłużenia;
szczegóły na stronie internetowej BIP Urzędu Miasta Ustka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie co najmniej 4300 zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub wykształcenie średnie i co najmniej 3 letni staż pracy;
preferowane kierunki wykształcenia w zakresie księgowości i administracji,
doświadczenie w samorządzie lub jednostce samorządowej,
znajomość regulacji prawnych z zakresu: spraw oświaty, kultury i sportu, pomocy i integracji
społecznej, współpracy z NGO, ustawy prawo zamówień publicznych, postępowania
administracyjnego i ustawy o samorządzie gminnym,
dobra znajomość obsługi komputera,
umiejętność pracy w zespole

NIP: 8392919310
REGON: 000523873
Adres: Kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Szewczyk
Nr telefonu: 59 815 43 09
E-mail: kadry@um.ustka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegóły na stronie internetowej BIP Urzędu Miasta Ustka
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.30