Policjant - Turek, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Pracodawca: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W POZNANIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0538

Miejsce pracy: LEGIONÓW POLSKICH 3, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Służba patrolowo-interwencyjna lub ruchu drogowego na terenie jednostki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 437 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek w wysokości 500 zł. Kandydata przygotowuje się w szkołach policyjnych. Szkolenie trwa ponad 6 miesięcy. Podczas szkolenia pracodawca zapewnia zakwaterowanie i pełne wyżywienie. Dobór poprzedzony jest postępowaniem rekrutacyjnym (testy, sprawdzenia, badania itp.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy o jak najwyższych kategoriach

NIP: 7770001878
REGON: 630703410
Adres: KOCHANOWSKIEGO 2a, 60-844 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Kostulak
Nr telefonu: 477712815, 477712822, 609602257
E-mail: dobor@po.policja.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - podanie o przyjęcie do służby,
- wypełniony kwestionariusz osobowy kandydata do służby (część A i B) dostępny na stronie www.wielkopolska.policja.gov.pl
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały tych dokumentów kandydat przedkłada do wglądu),
- kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub służby (oryginały tych dokumentów kandydat przedkłada do wglądu),
- książeczka wojskowa, jeżeli kandydat do służby objęty jest ewidencją wojskową (przedkładana wyłącznie do wglądu),
- dowód osobisty (przedkładany wyłącznie do wglądu).
Wypełnioną ankietę bezpieczeństwa osobowego kandydat składa w terminie późniejszym, wskazanym przez przedstawiciela komórki organizacyjnej do spraw doboru.
Sposób przekazania dokumentów: Godziny : 7.30-15.30