Elektryk - Pisz, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0438

Miejsce pracy: Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych poprzez rozkładanie przewodów pod tynkiem, wykonywanie otworów montażowych do osadzania puszek instalacyjnych. Montaż rozdzielnic elektrycznych wg projektów. Wykonywanie bruzd pod instalację elektryczną. Stosowanie przepisów prawa energetycznego. Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.09.2023
Data zakończenia: 16.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
  • pomaturalne/policealne

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bogumiła Miłosek
Nr telefonu: 874252441
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv