Ustawiacz maszyn do obróbki drewna - Rzecko, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie
Pracodawca: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0690

Miejsce pracy: SPÓŁDZIELCZA 26, 73-200 Rzecko, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn do obróbki drewna (frezowanie, struganie, wycinanie poprzeczne i wzdłużne), zbijanie palet automatycznie i ręcznie, ręczne ładowanie palet
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 13.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
Zawód: ustawiacz maszyn do obróbki drewna
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Ustawiacz maszyn do obróbki drewna

NIP: 5940001334
REGON: 000480307
Adres: SPÓŁDZIELCZA 26, 73-200 Rzecko, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Sadowska
Nr telefonu: 957477427
E-mail: kadry@rzecko.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail