Policjant - Złotów, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0467

Miejsce pracy: Al. Piasta 49, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg. stanowiska pracy
Stanowisko proponowane w powyższej ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta prewencji. Oznacza to, że po ukończeniu szkolenia podstawowego, policjant zostanie skierowany do pełnienia służby patrolowo-interwencyjnej lub ruchu drogowego na terenie jednostki do której zostanie przydzielony. Pracodawca jednak oferuje możliwość zabiegania o pracę w służbie śledczej, kryminalnej lub innych w zależności od potrzeb i szczególnych predyspozycji kandydatów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 437 PLN
Opis wynagrodzenia: terminy przyjęcia do służby:
- 27.10.2023
- 28.12.2023
zmianowość: zmianowy zgodnie z dyslokacją służby
okres zatrudnienia: po zakończeniue rekrutacji-zatrudnienie poprzedzone jest procedurą rekrutacyjną: (testy sprawnościowe i psychologiczne, badania psychologiczne)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - (matura nie jest wymagana), doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, dodatkowe uprawnienia nie są wymagane, mile widziane jest prawo jazdy o jak najwyższych kategoriach.Do przyjęcia jednak nie jest wymagane żadne.
Policja jako instytucja nie oczekuje od kandydatów żadnego doświadczenia .Przyjmujemy osoby już po ukończeniu szkoły średniej (każdej), matura nie jest konieczna. Kandydata przygotowujemy samemu w szkołach policyjnych. Szkolenie trwa ponad 6 miesięcy. Podczas szkolenia zapewniamy zakwaterowanie i pełne wyżywienie .Dobór poprzedzony jest postepowaniem rekrutacyjnym(testy, sprawdzenie, badania itp.)

NIP: 7770001878
REGON: 63070341000347
Adres: Al. Piasta 49, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Kostulak
Nr telefonu: 47 77 128 15
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -podanie o przyjęcie do służby,
-wypełniony kwestionariusz osobowy kandydata do służby (cześć A i B) dostępny na stronie www.wielkopolska . policja.gov.pl,
-kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe ( oryginały tych dokumentów kandydat przedkłada do wglądu),
-kserokopie świadectwa pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub służby (oryginały tych dokumentów kandydat przedkłada do wglądu),
-kserokopia książeczki wojskowej, jeżeli kandydat do służby objęty jest ewidencją wojskową ( przedkładana wyłącznie do wglądu),
-dowód osobisty(przedkładany wyłącznie do wglądu).
Wypełnioną ankietę bezpieczeństwa osobowego kandydat składa w terminie późniejszym, wskazanym przez przedstawiciela komórki organizacyjnej do spraw doboru.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście