Policjant - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0842

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Stanowisko proponowane w powyższej ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta prewencji. Oznacza to, że po zakończeniu szkoły policyjnej, policjant zostanie skierowany do pełnienia służby patrolowo- interwencyjnej lub ruchu drogowego na terenie jednostki do której zostanie przydzielony. Pracodawca jednak oferuje możliwość zabiegania o pracę w służbie śledczej, kryminalnej lub innych w zależności od potrzeb i szczególnych predyspozycji kandydatów.
Pensja płacona jest miesięcznie "z góry" to oznacza, że z dniem przyjęcia otrzymuje się pierwszą płacę, która wzrasta wraz z wysługą lat i zajmowanym stanowiskiem.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 437 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek 500 zł
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane jest prawo jazdy o jak najwyższych kategoriach. Do przyjęcia jednak nie jest wymagane żadne.
Policja jako instytucja nie oczekuje od kandydatów żadnego doświadczenia. Osoby przyjmowane są już po ukończeniu szkoły średniej (każdej), matura nie jest konieczna. Kandydat zostaje przygotowywany w szkołach policyjnych. Szkolenie trwa ponad 6 miesięcy. Podczas szkolenia zapewniane jest zakwaterowanie i pełne wyżywienie. Dobór poprzedzony jest postpowaniem rekrutacyjnym (testy, sprawdzenia, badania itp.)

NIP: 7770001878
REGON: 630703410
Adres: Jana Kochanowskiego 2a, 60-844 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 47 77 128 15, 609602257
E-mail: dobor@po.policja.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - podanie o przyjcie do służby,
- wypełniony kwestionariusz osobowy kandydata do służby (część A i B) dostępny na stronie: www.wielkopolska.policja.gov.pl,
- kserokopie dokumentów potwierdzających wyksztalcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu),
- kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy (oryginały do wglądu),
- kserokopie książeczki wojskowej jeżeli kandydat do służby objęty jest ewidencją wojskową (wyłącznie do wglądu),
- dowód osobisty (wyłącznie do wglądu).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: wstępnie telefonicznie, Godziny : 07.30-15.30