Specjalista do spraw zamówień publicznych - Wolsztyn, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Pracodawca: NADLEŚNICTWO WOLSZTYN
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Numer oferty: StPr/23/0607

Miejsce pracy: Bohaterów Bielnika 29, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie całości spraw związanych z postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego w trybie ustawy Prawo Zamóweń Publicznych,
- sporządzanie sprawozdań wynikających z ustawy Prawo Zamówień Publicznych
- opracowywanie na bieżąco do aktualnie obowiązujących przepisów w Nadleśnictwie Regulamin Pracy Komisji Przetargowej
- Przygotowywanie zarządzeń / decyzji w spr. powoływania komisji pośród pracowników do przeprowadzania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie Prawo Zamówień Publicznych
- zamieszczanie w BIP Nadleśnictwa Wolsztyn planu postępowań o udzielenie zamówienia na dany rok finansowo-gospodarczy
- przygotowywanie zarządzeń / decyzji w sprawie powoływania komisji członków zespołudo dadzorowania nad realizacją danego zamówienia publicznego udzielonego na podstawie ustawy Prawo Zamóweń Publicznych
- aktualizowanie na bieżąco do obnowiązujących przepisów obowiązujący w Nadleśnictwie Wolsztyn : Regulamin udzielania zamówień publicznych dla wartości nie podlegających ustawie - Prawo Zamówień Publicznych"
- aktualizowanie na bieżąco do aktualnie obowiązujących przepisówobowiązujący w Nadleśnictwie Wolsztyn "Regulamin dla zamówień o wartościach nie podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych realizowanych w ramach projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych".
Pracodawca wymaga min. rocznego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu zamówień publicznych po stronie zamawiającego (dok. potwierdzające tą pracę)
Wymagane wykształcenie prawne lub administracyjne lub studia podyplomowe z zakresu Zamówień Publicznych
Aplikacja powinna zawierać:
- podanie o pracę
-cv
-dokumanty potwierdzające wykształcenie
-zgodę na przetwarzanie danych osobowych
( klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobsowych znajduje się na stronie www.wolsztyn@zielonagora.lasy.gov.pl - Aktualności RODO )
dokumenty należy składać na adres: Nadleśnictwo Wolsztyn ul. Bohaterów Bielnika 29 64-200 Wolsztyn do dnia 27.09.2023 r.
Więcej informacji na stronie BIP Nadleśnictwa Wolsztyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Uprawnienia:
  • obsługa komputera - MS Office

NIP: 9230026539
REGON: 970039910
Adres: Bohaterów Bielnika 29, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alicja Trajnerowicz
Nr telefonu: 68-384-21-46
E-mail: wolsztyn@zielonagora.lasy.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail