Energetyk - Włynkówko, pomorskie

Data dodania: 2023-09-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: PRZETWÓRSTWO RYBNE "ŁOSOŚ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/2201

Miejsce pracy: 76-202 Włynkówko 49B, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:
- zabezpieczenie ciągłości dostaw energii elektrycznej, cieplnej, sprężonego powietrza i systemów chłodniczych;
- prawidłową eksploatację oraz utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń oraz infrastruktury elektrycznej i elektroenergetycznej i system przeciw pożarowy;
- nadzór oraz koordynowanie prac podległego działu;
- aktualizacją dokumentacji DTR i analizy ryzyka maszyn i urządzeń;
- aktualizacja dokumentacji sieci Elektro-energetycznych i chłodniczych;
- zarządzenie podległym zespołem warsztat: Elektro-automatyki, chłodniczy i kotłowni;
Godzina zakończenia pracy: 15:00
Praca na okres próbny: 3 m-ce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier energetyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
  • tworzenie dokumentacji projektowej i wykonawczej
  • praca pod presją czasu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność: mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Inne: Inne wymagania rekrutacyjne:
- wykształcenie wyższe kierunkowe - elektrotechnika, automatyka, elektronika i telekomunikacja;
- uprawnienia SEP do 15kV typu "E" i "D";
- uprawnienia energetyczne i elektroenergetyczne typu "D";
- dobra znajomość wymagań prawnych w obszarze prawa energetycznego i ochrony środowiska;

NIP: 8392656721
REGON: 771281714
Adres: 76-202 Włynkówko 49B, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Markowski
E-mail: kmarkowski@lososustka.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV można złożyć na Portierni do Skrz. Podawczej lub przesłać e-mailem
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - CV można złożyć na Portierni do Skrz. Podawczej lub przesłać e-mailem