Technolog odzieży - Bąkowo, pomorskie

Data dodania: 2023-09-08
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ROBOD SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/23/8258

Miejsce pracy: Ordynacka 12, 83-050 Bąkowo, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie konstrukcji odzieży na podstawie opracowanego projektu (w programie komputerowym OPTI TEX), stopniowanie szablonów wg zadanych tabel rozmiarowych (w programie komputerowym OPTI TEX), opracowywanie tabel wymiarów dla pierwowzorów, przygotowywanie tabel wymiarów i stopniowania dla produkcji seryjnej, aktywny udział w przymiarkach próbek przedprodukcyjnych, identyfikowanie błędów konstrukcyjnych i proponowanie rozwiązań naprawczych, dbanie o wysoką jakość pracy. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-14:30. Możliwa praca również w Bąkowie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji i umiejętności. Pracodawca oferuje: umowę o pracę, opiekę medyczną LUXMED, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, pakiet MULTISPORT, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenie i wdrożenie oraz niezbędne warunki do pracy, dynamiczną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik technologii odzieży
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: preferowane wykształcenie kierunkowe - odzieżowe, podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu do tworzenia konstrukcji -np. OPTI TEX, znajomość zasad konstrukcji odzieży i stopniowania rozmiarów, wiedza z zakresu kroju i szycia, umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole (ścisła współpraca z głównym technologiem , wzorcownią i krawcowymi), dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów, wysoka podzielność uwagi, samodzielność i zaangażowanie w realizowane zadania, umiejętność pracy pod presją czasu.

NIP: 5832563839
REGON: 19167488800000
Adres: Trakt św. Wojciecha 223/225, 80-017 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 604 483 007
E-mail: rekrutacja@robod.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail