Referent ds. zamówień publicznych - Wołomin, mazowieckie

Data dodania: 2023-09-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracodawca: SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/1158

Miejsce pracy: Gdyńska 1/3, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zg z Ustawą Prawo zamówień Publicznych.
Udział wpracach komisji przetargowych oraz ich obsługa biurowo-organizacyjna w tym:
1. Przygotowanie umów na podstawie wcześniej uzgodnionego i załączonego do SIWZ wzoru oraz wybranej oferty.
2. Koordynowanie i kontrolowanie czynności związanych z zawarciem umowy z wybranym oferentem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 1250931792
REGON: 00031031500000
Krótki opis działalności gospodarczej: szpital
Adres: Gdyńska 1/3, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wanda Wasilewska
Nr telefonu: 22 7633160
E-mail: wanda.wasilewska@szpitalwolomin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 08:00 do 15:35