Pakowacz ręczny - Dobrzyca, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie
Pracodawca: P.H.U. AUTO-NOWAK JACEK NOWAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: gimnazjalne

Numer oferty: StPr/23/0542

Miejsce pracy: Parkowa 5, 63-330 Dobrzyca, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: PAKOWANIE HERBATY W SASZETKACH DO KARTONÓW PRZY TAŚMIE NA SIEDZĄCO.
Kontakt z pracodawca w godzinach od 8.00 do 16.00 pod adresem ul.St.Moniuszki 12-Jarocin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pakowacz ręczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • gimnazjalne

NIP: 6170126051
REGON: 250493919
Krótki opis działalności gospodarczej: Skup,sprzedaż,handel samochodami,kosmetyka samochodowa,usługi transportowe.
Nr KRAZ: 21205
Adres: 63-230 Zakrzew 33, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 661 252 555
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon