Automatyk utrzymania ruchu - Stalowa Wola, podkarpackie

Data dodania: 2023-09-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Pracodawca: SUPERIOR INDUSTRIES PRODUCTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/23/1119

Miejsce pracy: IGNACEGO MOŚCICKIEGO 2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Bieżące usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń,
2. Zapewnianie porwanej, ciągłej pracy maszyn na terenie zakładu,
3. Praca w systemie czterobrygadowym,
4. Wykonywanie przeglądów, napraw i remontów w zakresie automatyki,
5. Praca w systemie czterobrygadowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Data zakończenia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 100 do 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: SUPERIOR INDUSTRIES jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych w Europie i jednym z niewielu liderów technologicznych w branży felg aluminiowych na świecie. Obecnie Superior Industries posiada cztery zakłady produkcyjne w Europie, z których trzy znajdują się w Polsce, w Stalowej Woli i jeden w Niemczech, w Werdohl.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: automatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA:
1. Wykształcenia średniego/wyższe kierunkowe (automatyk, mechatronik),
2. Dobra znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki w oparciu o sterowniki
3. PLC Simens S7-300, S7-1500, S7-1200,
4. Uprawnień energetycznych SEP G1 do 1kV, mile widziane uprawnienia G1 powyżej 1kV.

NIP: 8652215995
REGON: 83048345000000
Adres: IGNACEGO MOŚCICKIEGO 2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Pyrkosz - Wiśniewska
Nr telefonu: 665 605 599
E-mail: jpyrkoszwisniewska@supind.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + dokumenty aplokacyjne
PRACODAWCA OFERUJE:
1 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
na rynku w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
2. Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
3. Nowe wyższe stawki wraz z systemem premiowym,
4. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
5. Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail