Wartownik-oddział wart cywilnych - m. łomża - Łomża, podlaskie

Data dodania: 2023-09-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: 25. WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W BIAŁYMSTOKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0873

Miejsce pracy: Al. Legionów 133, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Znajomość i wykonywanie obowiązków na poszczególnych posterunkach zgodnie z Tabelą Posterunków;
2. przestrzeganie porządku dnia warty, toku pełnienia służby oraz zasad współżycia społecznego OWC;
3. wykonywanie zadań ochrony osób imienia w granicach obszaru chronionego;
4. niedopuszczenie do kradzieży i niszczenia mienia;
5. kontrola dokumentów uprawniających do przebywania na terenie ochranianym.
* pełna informacja o naborze znajduje się na stronie: https://25wog.wp.mil.pl/u/bip/praca/2023/9/bWARTOWNIK_-_OWC_OMZA.pdf
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 790 PLN
Opis wynagrodzenia: ; Wynagrodzenie brutto: ok. 3.790,00 zł (w tym premia) + dodatek za wysługę lat.; umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony, a następnie na czas nieokreślony.
* Pracodawca OFERUJE: pracę w jednostce sektora finansów publicznych; możliwość podnoszenia kwalifikacji; dofinansowanie do wypoczynku; możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy ochrony osób i mienia
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej; legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej wydana przez właściwego Komendanta Wojewódzkiego Policji; orzeczenie lekarskie i psychologiczne o dopuszczeniu do pracy z bronią palną.
WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): umiejętność zachowania spokoju i opanowania w trudnych sytuacjach; umiejętność posługiwania się bronią palną i środkami przymusu bezpośredniego; znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących ochrony osób i mienia w obiektach wojskowych, użycia lub wykorzystania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej.
*/pracodawca nie określił poziomu wymaganego wykształcenia/

NIP: 5423224755
REGON: 200689828
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa.
Adres: Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261 398 817,261 398 832
E-mail: 25wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - życiorys (CV); list motywacyjny.
* TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie do dnia 19.09.2023 r. - na adres pocztowy: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok
- z dopiskiem: "Ogłoszenie o pracę - WARTOWNIK - ODDZIAŁ WART CYWILNYCH" na adres internetowy - wyłącznie w pliku pdf: 25wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl -Temat wiadomości: "Ogłoszenie o pracę - WARTOWNIK - ODDZIAŁ WART CYWILNYCH"
*Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
* W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach wymagane dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą:
Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacji na inne stanowiska w 25. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia procesu tej rekrutacji.
* Pracodawca skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
* Aplikacje otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu dokumentów aplikacyjnych pod wskazany adres internetowy).
* Aplikacje należy przesyłać wyłącznie na wskazany w ogłoszeniu adres mailowy lub przesyłać pocztą.
Nie zwracamy otrzymanych aplikacji. Nie udzielamy informacji o otrzymanych aplikacjach. Dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone komisyjnie. Rozpatrzeniu nie będą podlegać aplikacje nie spełniające wymagań określonych w ogłoszeniu, a także aplikacje, które nie zawierają wymaganej klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
* INFORMACJI W SPRAWIE OGŁOSZENIA UDZIELA: Sekcja Personalna 25.WOG, tel. 261 398 817 lub 261 398 832
* KLAUZULA INFORMACYJNA: Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).
- Administrator danych: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku reprezentowany przez Komendanta z siedzibą przy ul Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, tel. 261 398 840; e-mail: 25wog.sekretariat@ron.mil.pl
Kontakt do inspektora danych osobowych: 25wog.iod@ron.mil.pl
- Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w 25 Wojskowym Oddziale Gospodarczym
- Informacje o odbiorcach danych: podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa; dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
- Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w 25 Wojskowym Oddziale Gospodarczym.
- Uprawnienia: prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych, żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
- Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.
- Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 22 (1) Kodeksu pracy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta, Termin: do dnia 19.09.2023 r.