Pracownik produkcji - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2023-09-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Zyx Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0297

Miejsce pracy: Strefowa 7, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja części samochodowych, składanie drobnych elementów, zgrzewanie, sklejanie.
Praca polega na obsłudze urządzeń mechanicznych czy produkcyjnych. Pracownicy muszą przestrzegać ze szczególną uważnością zasad bhp oraz reguł przeciwpożarowych.
Osoby na stanowisku pracy muszą zwracać uwagę na sygnalizację akustyczną lub optyczną maszyn produkcyjnych. Pracownicy obsługują ruchome elementy i inne części maszyn.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 240.0
Data rozpoczęcia: 11.09.2023
Data zakończenia: 11.09.2026
Wynagrodzenie brutto: od 26 PLN
Opis wynagrodzenia: System czasu pracy: dwie zmiany 6:00-18:00 18:00-6:00.
Zakwaterowanie i wyżywienie: pracodawca.
Wymiar czasu pracy: 60 godzin tygodniowo tzn. 240 godzin miesięcznie.
Umowa: 3 lata.
Warunki pracy: praca stojąca, wymaga przebywania w środowisku wilgotnym w zależności od działu wymaga przebywania w kontakcie z dubstancjami chemicznymi i pracy w kombinezonie.
Zawód: pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • komunikatywność
  • zdolności manualne

NIP: 9552492193
REGON: 381790490
Adres: Rynek 55 lok. 26, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Syvorodka Vadym
Nr telefonu: 570720619
E-mail: biuro@zyxgroup.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail