Pakowanie produktów - Pniewy, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Pracodawca: ARSTELE NOWAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0586

Miejsce pracy: 62-045 Pniewy 12, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pakowanie małych elementów do opakowań jednostkowych i zbiorczych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 07.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pakowacz ręczny
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność wykonywania prostych czynności manualnych
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 9231734451
REGON: 383965232
Nr KRAZ: 22474
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: 5 Stycznia 5a, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Patalas
Nr telefonu: 683843581 w. 118
E-mail: magdalena.patalas@pupwolsztyn.pl
Język aplikacji: ukraiński
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Julia Hrodska
Nr telefonu: 789432497
E-mail: agencjapracy@arstele.pl