Gospodarz osiedla - Barlinek, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: INWENCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0693

Miejsce pracy: Wodna, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac porządkowych: tereny zewnętrzne (chodniki), tereny wewnętrzne( korytarze piwniczne),pielegnacja terenów zielonych.
Praca w godzinach od 06:00-14:00.

Osoba do kontaktu w sprawie oferty:
Andrzej Roszkowski 601 221 502
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa kosiarek spalinowych

NIP: 5990108235
REGON: 21050644100000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Lipowa 3, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Kuziel
Nr telefonu: 957461788
E-mail: magdalena.kuziel@pupmysliborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Andrzej Roszkowski
Nr telefonu: 601 221 502