Specjalista ds. e-commerce - Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Data dodania: 2023-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0962

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, powiat: zgierski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pakowanie zamówień, obsługa sklepu internetowego, kompletowanie zamówień, przyjmowanie dostaw,obsługa emaila, obsługa skanera
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.10.2023
Data zakończenia: 30.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista sprzedaży internetowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Barona 10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Cynkier
Nr telefonu: 427141271
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie-oferta dostępna wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP w Zgierzu, dane pracodawcy dostępne w Urzędzie

telefon: faks: e-mail:
3. Adres miejsca prowadzenia działalności

4. Numer PESEL w przypadku osoby fizycznej

5. Forma prawna (spółka akcyjna, spółka z o.o., spółka cywilna, osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą itp.)

6. Podstawowy rodzaj działalności Wnioskodawcy (według Polskiej Klasyfikacji Działalności - PKD)
Kod PKD Opis
7. Data rozpoczęcia działalności 8. Nr identyfikacji podatkowej NIP 9. Nr statystyczny REGON

10. Nr KRS (jeżeli został nadany)*
11. Nr identyfikacyjny gospodarstwa rolnego nadany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa**
12. Powierzchnia gospodarstwa rolnego** (w hektarach przeliczeniowych)
* dotyczy spółek prawa handlowego, spółdzielni, stowarzyszeń, fundacji, zakładów opieki zdrowotnej
** dotyczy osób prowadzących działalność w zakresie produkcji roślinnej lub zwierzęcej
13. Nazwa banku i numer rachunku bankowego Wnioskodawcy

14. Liczba pracowników zatrudnionych u Organizatora na dzień złożenia wniosku***
14a. W tym w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy
*** Do liczby pracowników nie wlicza się m.in. osób wykonujących pracę w ramach umowy zlecenia, umowy o dzieło, praktykantów.
B. Proponowana forma zabezpieczenia zwrotu refundacji ( zaznaczyć właściwe ) :
Poręczenie osób trzecich wg prawa cywilnego* min. 2 poręczycieli spełniających przesłanki określone
w Informacji dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego (należy załączyć oświadczenia poręczycieli na druku Urzędu)
Weksel z poręczeniem wekslowym (aval)* min. 1 poręczyciel spełniający przesłanki określone w Informacji dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego (należy załączyć oświadczenie poręczyciela na druku Urzędu)
Gwarancja bankowa* (należy załączyć promesę banku, będącego gwarantem wnioskodawcy)
Zastaw na prawach lub rzeczach*
Blokada środków zgromadzonych na rachunku bankowym*
Akt notarialny o poddaniu się egzekucji przez dłużnika*

skierowanie-oferta dostępna wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP w Zgierzu, dane pracodawcy dostępne w Urzędzie