Pracownik logistyki wewnętrznej - Jaszkowa Dolna, dolnośląskie

Data dodania: 2023-09-01
Dodane przez: MCK Ząbkowice Śląskie
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 18/8/2023

Miejsce pracy: Jaszkowa Dolna, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż gumowych i plastikowych przewodów do układów samochodowych, przewożenie materiału na trasie magazyn- dział produkcji- magazyn
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: + do 1050 premii
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na produkcji

Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 412
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: M. Skłodowskiej-Curie 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Klita
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście