Starszy specjalista ds. magazynowych - Jedlicze, podkarpackie

Data dodania: 2023-09-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracodawca: NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/23/0867

Miejsce pracy: Władysława Sikorskiego 17, 38-460 Jedlicze, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie racjonalnej i ekonomicznej gospodarki magazynowej powierzonymi składnikami majątkowymi w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami,
- wykonywanie czynności w programach magazynowych,
- wystawianie dowodów przyjęcia materiałów i narzędzi w programie SAP,
- wykonywanie czynności w programie Elliteq,
- przestrzeganie przepisów BHP i P/POŻ,
- sporządzanie raportów magazynowych,
- archiwizowanie dokumentów zgodnie z zaleceniami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier-logistyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
wykształcenie minimum średnie techniczne lub ekonomiczne,
znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym,
znajomość podstaw gospodarki magazynowej,
znajomość obsługi komputera,
dyspozycyjność do wyjazdów na projekty.

NIP: 5252368943
REGON: 14059310600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma produkcyjno-budowlano-usługowa. Specjalizuje się w prefabrykacji i montażu kompletnych urządzeń oraz instalacji przemysłowych, a także ich remontach i modernizacjach. Oferuje swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą.Działa w gałęziach przemysłu: rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i innych.
Adres: Zglenickiego 46, 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Miłobędzka
Nr telefonu: 539097049
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy kierować na adres: monika.milobedzka@polimex.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon