Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik administracji na kwalifikacyjnym kursie zawodowym 7/19 - 0,37 et. - Lubliniec, śląskie

Data dodania: 2023-09-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: mgr prawa z przygotowaniem pedagogicznym, specjalizacja: prawo

Numer oferty: StPr/23/0535

Miejsce pracy: Grunwaldzka 48, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nauczyciel przedmiotów zawodowych na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w zawodzie technik administracji z zakresu prawa. Dni pracy: soboty i niedziele od 08.00-16.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.37
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.28
Data rozpoczęcia: 15.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 690 do 4 550 PLN
Opis wynagrodzenia: od 08:00 do 16:00 od pn do nd
naucz. początkujący - 3.690,00 zł
naucz. mianowany - 3.890,00 zł
naucz. dyplomowany - 4.550,00 zł
wynagrodzenie zależne od ilości godzin i stopnia awansu
umowa: 15.09.2023r. - 21.06.2024r.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: radca prawny
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: mgr prawa z przygotowaniem pedagogicznym, specjalizacja: prawo

NIP: 5751069058
REGON: 152070988
Krótki opis działalności gospodarczej: szkolnictwo zawodowe i techniczne
Adres: Grunwaldzka 48, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Kemska - Guga
Nr telefonu: 34 351 14 36 w. 23
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon