Asystent/adiunkt w dziale głównego inwentaryzatora - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-09-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Muzeum Zamkowe w Sandomierzu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0614

Miejsce pracy: Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -obsługa i ewidencja ruchu zewnętrznego i wewnętrznego zbiorów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
-zadania wynikające z trybu pracy w ramach Działu Głównego Inwentaryzatora,
-praca w programie do ewidencji i zarządzania zbiorami (m.in. ujednolicanie i uporządkowywanie zapisów), w tym kontrola pracy opiekunów zbiorów,
-udostępnianie zbiorów,
-współpraca z innymi działami Muzeum,
-wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonych w ramach działań Działu Głównego Inwentaryzatora
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Data zakończenia: 31.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: archiwista
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wymagania podstawowe: wykształcenie – wyższe kierunkowe (administracja, historia, historia sztuki, archeologia, filologia polska, etnologia, etnografia, kulturoznawstwo, literaturoznawstwo), dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dodatkowe: ukończony kierunek studiów (np. muzealnictwo), doświadczenie w pracy muzealnej, znajomość systemów ewidencjonowania zabytków

NIP: 8641106630
REGON: 291200740
Krótki opis działalności gospodarczej: muzeum
Adres www: www.zamek-sandomierz.pl
Adres: Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Stola
Nr telefonu: 15 6445757
E-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą:
* tel. 15 644-57-57
* Cv wysyłać na adres email: a.stola@zamek-sandomierz.pl

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail