Dyrektor do spraw administracyjnych - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-08-31
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Nacz Sport Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1208

Miejsce pracy: TOWAROWA 20B, 10-417 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzór nad pracą podległego personelu (pracowników sekretariatu firmy, recepcji, itp.),
organizowanie sprawnej pracy biura (tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur), nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura nadzór nad sprawami gospodarczymi, inwestycjami, transportem, organizowanie pracy firm współpracujących (np. firm remontowo-budowlanych, serwisowych itp.)
Godziny pracy 9-17
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor do spraw administracyjnych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Dyrektor do spraw administracyjnych (wymagany staż - lata: 10)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • A.28.Organizacja i nadzorowanie transportu
  • prawo jazdy kategoria - B
  • obsługa komputera i kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wiedza o zarządzaniu i administracji, umiejętności taktyczne, umiejętność zarządzania budżetem, umiejętność kierowania kapitałem ludzkim, umiejętności komunikacyjne, umiejętność planowania i organizacji, świadomość kosztowa, wiedza o zarządzaniu i administracji, zdolności organizacyjne, inicjatywa / przedsiębiorczość, odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna.
Mile widziana znajomość języka angielskiego. rosyjskiego i niemieckiego.

NIP: 7393958116
REGON: 389871791
Adres: TOWAROWA 20B, 10-417 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Halyna Jarzylo
Nr telefonu: +48537468117
E-mail: hjarzylo.goldenerherbst@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail