Policjant - Świętochłowice, śląskie

Data dodania: 2023-08-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: Komenda Miejska Policji - Świętochłowice
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0776

Miejsce pracy: 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, zabezpieczania imprez masowych, ochrony obiektów ważnych dla bezpieczeństwa państwa, przedstawicielstw dyplomatycznych i urzędów konsularnych, działań pościgowych lub poszukiwawczych realizowanych w ramach działań pododdziałów zwartych Policj
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 689 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 4689zł. brutto + dodatki (wysługa lat, stopień służbowy), praca zmianowa, miejsce pracy: Świętochłowice, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała; szczegółowe informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl) lub Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (www. slaska.policja.gov.pl)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Policjant służby prewencji
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: s
polskie obywatelstwo, nieposzlakowana opinia, kandydat nie był skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie lub średnie branżowe oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej- jest wymagany na dzień przyjęcia do służby w Policji

NIP: 6272308896
REGON: 276277087
Adres: Wojska Polskiego 16 c, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wymagane dokumenty do rozpoczęcia postępowania kwalifikacyjnego: podanie o przyjęcie do służby, wypełniony kwestionariusz służbowy kandydata do służby- część A i B, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu), kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby (oryginały do wglądu), jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub służby, kserokopia książeczki wojskowej lub legitymacji służbowej żołnierza zawodowego (oryginał do wglądu)- dot. osób, wobec których przeprowadzono kwalifikację wojskową- uregulowany stosunek do służby wojskowej jest wymagany na dzień przyjęcia do służby w Policji, kserokopia dowodu osobistego (oryginał do wglądu), kserokopia prawa jazdy (oryginał do wglądu), jeżeli kandydat posiada uprawnienia do kierowania pojazdem
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście