Pracownik magazynowy - Psary, śląskie

Data dodania: 2023-08-30
Dodane przez: MCK Sosnowiec
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 55/8/2023

Miejsce pracy: Psary, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek kontenerów/ciężarówek;paletyzacja towarów;
kompletowanie towaru;transport palet w magazynie;zlecone prace porządkowe na magazynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 30.08.2023
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 950 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku 8-16 i 10-18,premia frekwencyjna 15% podstawy;możliwość przejścia w struktury DHL
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: bardzo dobra organizacja pracy;umiejętność pracy w zespole;doświadczenie w pracy magazynowej - mile widziane

Nr KRAZ: 636
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracownicy MCK Sosnowiec
E-mail: mck.sosnowiec@ohp.pl
Wymagane dokumenty: dowód osobisty
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny: Aby skorzystać z naszych ofert pracy należy przyjechać do naszego biura i się zarejestrować. Po rejestracji otrzymaja Państwo skierowanie do pracodawcy. MCK czynny jest w godzinach 8.00-15.00 i znajduje się na ul. Rzeźniczej 12 w Sosnowcu,p. 108 (budynek PUP)