Młodszy instruktor/młodszy inspektor działu kwatermistrzowskiego (informatyk) - Chmielów, podkarpackie

Data dodania: 2023-08-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Pracodawca: ZAKŁAD KARNY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: INFORMATYKA LUB POKREWNE

Numer oferty: StPr/23/1494

Miejsce pracy: 39-442 Chmielów, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: MŁODSZY INSTRUKTOR/MŁODSZY INSPEKTOR DZIAŁU KWATERMISTRZOWSKIEGO (INFORMATYK) ODDZIAŁU ZEWNĘTRZNEGO W CHMIELOWIE ZAKŁADU KARNEGO W DĘBICY
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OFERTY PRACY (wymaganych dokumentów,terminu w jakim należy je złożyć) DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ SŁUŻBY WIĘZIENNEj.https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-rzeszowie-mlodszy-instruktor-mlodszy-inspektor-dzialu-kwatermistrzowskiego-informatyk-oddzialu-zewnetrznego-w-chmielowie-zakladu-karnego-w-debicy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: funkcjonariusz służby penitencjarnej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: INFORMATYKA LUB POKREWNE

NIP: 8721244819
REGON: 000782959
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres: SANDOMIERSKA 41, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 514904834
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OFERTY PRACY (wymaganych dokumentów,terminu w jakim należy je złożyć) DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ SŁUŻBY WIĘZIENNEj.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta