Wsparcie produkcyjne - Koleczkowo, pomorskie

Data dodania: 2023-08-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/23/1477

Miejsce pracy: Koleczkowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wycinanie, klejenie, szycie, oczyszczanie od kleju/talku, półprodukty/produkty z lateksu naturalnego, nitowanie, krojenie, układanie, pakowanie półproduktów/produktów z lateksu naturalnego, drobne prace porządkowe, organizacja stanowisk pracy, przygotowanie surowców do produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • umiejętności manualne

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: [Inne] : brak alergii na pyły, talk, lateks, mile widziane doświadczenie w szyciu na maszynie

Nr KRAZ: 29089
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Usługowa 11, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Grzenkowicz
Nr telefonu: 586776309
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV