Pracownik produkcji - Grądy-Woniecko, podlaskie

Data dodania: 2023-08-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Pracodawca: BHJ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/23/0355

Miejsce pracy: 18-312 Grądy-Woniecko 40, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przestrzeganie prawa pracy oraz zasad BHP i higieny pracy,kontrola jakościowa Surowców przeznaczonych do produkcji, pprzygotowywanie surowców zgodnie z ich specyfikacją, dostarczanie oraz odbiór surowców/produktów do lub z miejsca produkcji, dbanie o czystość maszyn, stanowiska pracy oraz wszystkich materiałów/urządzeń pomocniczych wykorzystywanych w pracy jak np. wózki widłowe, paleciaki, baseny, łopaty itd., zgłaszanie przełożonym zaobserwowanych usterek, awarii oraz sytuacji niezgodnych z przyjętym porządkiem znajomość oraz obsługa urządzeń i maszyn na swoim stanowisku pracy, wspomaganie pracy przełożonego, wykonywanie poleceń przełożonych, przestrzeganie procedur i organizacji pracy ustalonych w ramach systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produkcji;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe lub na suwnice
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 7792315650
REGON: 30060066000000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Fabryczna 3, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Kulesza
Nr telefonu: 862708231
E-mail: ewa.kulesza@zambrow.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Magdalena Błaszkowiak
Nr telefonu: 881915256
E-mail: mabl@bhjpolska.pl