Psycholog - Kęty, małopolskie

Data dodania: 2023-08-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: POWIATOWY ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/ANSZ/23/1043

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 27a, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Na stanowisku wykonywane będą następujące zadania:
1.Obejmowanie oddziaływaniem psychologicznym uczestników oraz środowisko rodzinne celem usprawnienia ich funkcjonowania w środowisku lokalnym.
2.Opracowywanie i realizacja programów wspierająco-aktywizujących ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestników.
3.Przygotowywanie diagnozy psychologicznej.
4.Przygotowywanie działań terapeutycznych.
5.Prowadzenie treningów umiejętności społecznych.
6.Prowadzenie treningów rozwijania zainteresowań.
7.Dbanie o adaptację nowoprzyjętych uczestników.
8.Prowadzenie dokumentacji.
9.Animowanie społeczności terapeutycznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane conajmniej 3-miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Miejsce wykonywania pracy PŚDS w Kętach oraz PŚDS Placówka w Brzeszczach.

NIP: 5492212206
REGON: 356900848
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka dzienna bez zakwaterowania.
Adres: Żwirki i Wigury 27a, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Englart-Janosz
Nr telefonu: 338450173
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą telefonicznie pod numerem 33 845 01 73 lub mailowo na adres psds_kety@interia.pl
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie nastepujących dokumentów:
1.CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych).
2.List motywacyjny.
3.Dokumenty potwierdzające wykształcenie, posiadany staż pracy i kwalifikacje.
4.Świadectwo pracy.