Dyrektor mrm | risk stewardship - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2023-08-30
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/5539

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Działa w pierwszej linii w zakresie podejmowania ryzyka.
Monitoruje zgodność z globalnie ustalonymi zasadami i wytycznymi dotyczącymi zarządzania ryzykiem związanym z modelami oraz zapewnia porady, szkolenia i wskazówki wspierające te zasady.
Zapewniają również, aby były spełniane wymogi regulacyjne oraz wytyczne.
Zapewnia skuteczne działania w zakresie zarządzania ryzykiem.
Zapewnianie specjalistycznej wiedzy, porad, wskazówek i skutecznych wyzwań dla Właścicieli Ryzyka i Kontroli. Wsparcie w kaskadowaniu raportów dotyczących ryzyka obejmujących globalny biznes
Monitorowanie zgodności z globalnie ustalonymi politykami, które określają kluczowe zasady i minimalne wymagania mające zastosowanie do zarządzania ryzykiem modeli. Upewnienie się, że Biblioteka Ryzyka Modelowego i Kontroli, w tym minimalne standardy kontroli, jest osadzona przez Właścicieli Ryzyka, Służby Biznesowe i Właścicieli Kontroli. Zapewnienie wytycznych dotyczących oczekiwań w zakresie monitorowania kontroli. Zalecanie zakresu Oceny Kontroli Ryzyka (RCA) i kwestionowanie, gdy nie jest ona odpowiednio stosowana w Ocenie Kontroli Ryzyka. Raportowanie profilu ryzyka i kontroli, w tym wpływu zmian w środowisku zewnętrznym, pojawiających się zagrożeń i zmian w strategii biznesowej (Mapa Ryzyka). Współpraca z globalnymi jednostkami biznesowymi/funkcjami globalnymi w celu zrozumienia i gromadzenia pojawiających się ryzyk.
Godziny pracy: 8:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.09.2023
Data zakończenia: 18.09.2026
Wynagrodzenie brutto: od 27 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor do spraw informatyki / informacji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe: ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w tym 2 lata na stanowisku menedżerskim

Krótki opis działalności gospodarczej: Przetwarzanie danych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie