Inspektor ds. bhp/ pracownik służb bhp - Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2023-08-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/23/714

Miejsce pracy: Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP,
- informowanie pracodawcy o wystąpieniu zagrożeń na terenie zakładu,
- sporządzanie ( co najmniej raz w roku) analiz stanu technicznego pomieszczeń,
- organizowanie szkoleń z zakresu BHP
- udział w opracowaniu i ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu,
- prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy,
- udział w ustalaniu okoliczności i przvczvn wypadków,
- opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczestwa i higieny pracy stanowisk,
- doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
- udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
- doradztwo w zakresie organizacji stanowisk, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia,
- udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7-15
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostały średni personel ochrony środowiska, medycyny pracy i bhp
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Inspektor ds. BHP

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: osoba na tym stanowisku powinna być przede wszystkim komunikatywna, pracowita, sumienna i odpowiedzialna. Ważna może okazać się praca w zespole, oraz wysoka kultura osobista.

NIP: 8220010022
REGON: 71025191300000
Adres: Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: a.izdebska@pbdim.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Godziny : 7-15