Pracownik ochrony fizycznej - Psary, śląskie

Data dodania: 2023-08-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0815

Miejsce pracy: Akacjowa 4, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu logistyczno-magazynowego.
I umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia.
Stawka godzinowa 23,50 zł brutto/h
Praca od 6.00 do 18.00 i od 18.00 do 6.00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 29.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 23,50 zł brutto/h
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

NIP: 5260208094
REGON: 00808725900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
Adres: JANA KAZIMIERZA 55, 01-267 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Chrobak
Nr telefonu: 785 072 235
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny 785 072 235 celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej