Posadzkarz - Ścinawa, dolnośląskie

Data dodania: 2023-08-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: INTER-FLOOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1255

Miejsce pracy: Praca na terenie całej Polski, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace przy układaniu posadzek żywicznych wewnątrz. Praca na terenie Polski. Wyjazdy w delegacje do 2 tygodni z zapewnionym przez pracodawcę zakwaterowaniem i dojazdem.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, praca na pełny etat, jednozmianowa w godz. 7-15. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Kontakt osobisty Kossowa, ul. Długa 10 po uprzednim kontakcie telefonicznym 669456456.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Data zakończenia: 30.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: posadzkarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Posadzkarz
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. B mile widziane.

NIP: 6922521213
REGON: 38361506400000
Adres: Długa 10, 34-114 Kossowa, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Meres
Nr telefonu: 669456456
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon