Specjalista/stka ds. bhp - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2023-08-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: NORG TECH INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: BHP, nauka o środowisku,
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0790

Miejsce pracy: Spółdzielcza 4e, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kluczowe Obowiązki:
- Koordynowanie wszystkich aspektów BHP naszych projektów, w tym oceny ryzyka, identyfikację zagrożeń, zgłaszanie incydentów i wskaźniki wydajności bezpieczeństwa.
- Opracowanie szczegółowych planów pracy we współpracy z kierownikami projektów, zespołami inżynierskimi i innymi zainteresowanymi stronami, aby zapewnić pomyślną realizację projektu.
- Przeprowadzanie regularnych inspekcji i audytów w miejscu realizacji projektu, aby zapewnić zgodność ze standardami, przepisami i polityką bezpieczeństwa.
- Współpraca z klientami i innymi zespołami Norg Tech International w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań BHP
- Organizacja sesji szkoleniowych BHP dla personelu projektu w celu zwiększenia świadomości bezpieczeństwa i promowania kultury bezpieczeństwa.
- Znajomość bieżących przepisów i regulacji BHP, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, które mają wpływ na sektor odnawialnej energii wiatrowej.
- Zarządzanie audytami BHP oraz ISO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: - szczegóły dotyczące wynagrodzenia zostaną przedstawione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: BHP, nauka o środowisku,
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Licencjat w dziedzinie BHP, Nauk o Środowisku, Inżynierii lub pokrewnej.
- 3+ lat doświadczenia w zarządzaniu BHP, najlepiej w sektorze odnawialnej energetyki wiatrowej.
- Dobra znajomość przepisów i regulacji BHP, w tym krajowych i międzynarodowych.
- Umiejętność analizowania złożonych zagadnień związanych z BHP i dostarczania praktycznych rozwiązań.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i relacji z klientem.
- Silne zdolności organizacyjne, dbałość o szczegóły i umiejętność zarządzania wieloma projektami.
- Zdolność do pracy samodzielnej i jako część zespołu w szybko zmieniającym się środowisku.
- Dobra znajomość języka angielskiego

NIP: 7831852011
REGON: 52125895600000
Adres www: www.norgtech-int.com
Adres: ŚWIĘTY MARCIN 29/8, 61-806 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Eltman
Nr telefonu: 504 172 108
E-mail: ke@norgtech-int.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail