Czynności polegające na sortowaniu sadzonek truskawek - Przysieka, wielkopolskie

Data dodania: 2023-08-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pracodawca: JOB IMPULSE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0602

Miejsce pracy: Przysieka 19/1, 62-212 Przysieka, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sortowanie sadzonek truskawek do wysyłki na hali w temperaturze jak na dworze, selekcja sadzonek i sprawdzenie jakości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 28.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 24,77 PLN
Zawód: pozostali rolnicy upraw polowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Mile widziane praca na produkcji lub praca na akord na podobnym stanowisku i dobra komunikatywność
[Umiejętność 1] : umiejętność szybkiego liczenia, sprawność fizyczna, zdolności manualne

NIP: 7792288367
REGON: 300339195
Krótki opis działalności gospodarczej: agencja pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 3000
Adres: Ptasia 10, 60-319 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Cezary Kimla
Nr telefonu: +48 512 096 163
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon