Prezes zarządu - Bełchatów, łódzkie

Data dodania: 2023-08-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracodawca: GÓRNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W BEŁCHATOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek:

Numer oferty: StPr/23/0893

Miejsce pracy: Św.Barbary 4, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie i koordynowanie spółdzielnią mieszkaniową, kreowanie, wdrażanie i kontrola realizacji planów długoterminowych, tworzenie wizji i strategii działania spółdzielni; monitorowanie i analizowanie wyników działania; realizowanie celów postawionych zarządowi przez właścicieli lub radę nadzorczą; kierowanie podległym zespołem; nadzorowanie realizacji budżetu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodne z Regulaminem Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej; praca w godzinach 7-15 lub według potrzeb (40 godzin w tygodniu). Oferty konkursowe należy składać do 22 września 2023r. do godziny 15:00 w zamkniętej kopercie w siedzibie GSM lub za pośrednictwem operatora pocztowego, kuriera (decyduje data wpływu) przesłać na adres:
Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Świętej Barbary 4, 97-400 Bełchatów z dopiskiem "Konkurs na stanowisko Prezesa".
Oferta kandydata powinna zawierać:
1. CV wraz z kserokopią dokumentu potwierdzającego wykształcenie
2. Dane kontaktowe
3. Wymagane oświadczenia:
Oświadczenie kandydata o poniższych wymaganiach:
- oświadczenie o zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności.
- nieprowadzenie wobec kandydata postępowania karnego, karno-skarbowego lub dyscyplinarnego
- nieprowadzenie działalności konkurencyjnej wobec GSM w Bełchatowie
- wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów postępowania konkursowego zgodnie z obowiązującymi przepisami
- oświadczenie dostępne na stronie https://gsmbelchatow.com.pl lub do pobrania w siedzibie GSM, jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.
- oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną art. 13 RODO (klauzula dostępna na stronie https://gsmbelchatow.com.pl lub do pobrania w siedzibie GSM, jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: prezes
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek:

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: ogólnobudowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność kierowania zespołem ludzkim, staż pracy co najmniej 5 lat na stanowisku kierowniczym, znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych, pełna dyspozycyjność

NIP: 7690502911
REGON: 001276069
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomością - blokami.
Adres: Św.Barbary 4, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Czesław Sowiński
Nr telefonu: 44 633-69-20
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV wraz z kserokopią dokumentu potwierdzającego wykształcenie; dane kontaktowe, wymagane oświadczenia
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: do 22.09.2023, Godziny : do 15:00