Specjalista ds. afiliacji - Sławoborze, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-08-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: MARIUSZ BUDZYŃSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1045

Miejsce pracy: 78-314 Sławoborze 9, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Promocji produktów gotowym systemem Całkowicie ONLINE
- Kontakcie z klientami w formie pisemnej
- Odpisywaniu na wiadomości
- Wystawianiu GOTOWYCH ogłoszeń sprzedażowych
- Pozyskiwaniu partnerów biznesowych

Każda z powyższych czynności jest bardzo prosta i poradzi sobie z tym każda osoba bez żadnego doświadczenia. Bazujemy na gotowych materiałach i praca ogranicza się nawet do kopiuj wklej. Zapewniamy narzędzia, szkolenia, wiedzę oraz materiały pomocnicze.

Osoby zaintresowane proszone są przesłanie CV na adres: mariuszbudzynski79@gmail.com
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 24.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Prowizyjny
Zawód: pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera i sieci internet

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : - Obowiązkowo skończone 18 lat (nie współpracujemy z osobami niepełnoletnimi)

- Podstawowa znajomość obsługi komputera / telefonu

- 2 - 4 godziny wolnego czasu w ciągu dnia (Grafik ustalasz Ty)

- Zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się nowych rzeczy

Adres: 78-314 Sławoborze 9, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Budzyński
Nr telefonu: 883415045
E-mail: mariuszbudzynski79@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Messenger - https://m.me/mariusz.budzynski.79