Ślusarz lub ślusarz-spawacz - Ornontowice, śląskie

Data dodania: 2023-08-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: "ROTAMETR" s.c. Rudolf Malczyk, Kamil Malczyk

Numer oferty: StPr/23/0499

Miejsce pracy: Orzeska 9, 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Branża: ślusarstwo
- Prace ślusarskie
- Przygotowanie materiałów do produkcji
- Spawanie
- Szlifowanie
- Obróbka Powierzchni
- Montaż elementów

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce,( docelowo umowa na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-178 Ornontowice ul. Orzeska 9
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt, godz. 6.00-14.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25,5 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali ślusarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na samodzielnym stanowisku - mile widziane. Umiejętność spawania MAG-TIG - mile widziane. Uprawnienia: mile widziane. Chęć przyuczenia do pracy na danym stanowisku.

NIP: 6351830055
REGON: 242820402
Krótki opis działalności gospodarczej: Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
Adres www: www.zmp-rotametr.pl
Adres: Orzeska 9, 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamil Malczyk
Nr telefonu: 604 449 284
E-mail: sc@rotametr.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Certyfikaty - mile widziane
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : Pn-Pt 7-16