Pracownik restauracji - Kleszczewko, pomorskie

Data dodania: 2023-08-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Jerzy Miąsko
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/7675

Miejsce pracy: Pomorska 72, 83-031 Kleszczewko, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków, obsługa gości, dbanie o jakość posiłków i standardy. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 6-15:15 oraz 14:45-23:15 (zgodnie z ustalonym grafikiem). Miejsce pracy MOP Kleszczewko przy A1.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione jest od ilości przepracowanych godzin. Pracodawca oferuje: dojazdy do pracy z Pruszcza Gdańskiego, elastyczne godziny pracy, szkolenie stanowiskowe, jasną i w wielu przypadkach bardzo szybką ścieżkę awansu, umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy, dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz dodatek na pranie. Bonifikartę, zniżki pracownicze, kartę Multisport, ubezpieczenie AVIVA. Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, tylko w weekendy lub w godzinach nocnych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.

NIP: 6491519386
REGON: 221657045
Adres: Piastowska 2, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 506 659 151
E-mail: dawid.rombalski@McD272.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail